Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 30. 1. 2018
fotbal Další Rumun

Náhrada za Dúbravku? Sparta lanaří dalšího Rumuna!

Nita a Dúbravka
Zdroj: profimedia.cz

Pokud Sparta svolí k odchodu své jedničky Martina Dúbravky do Anglie, je připravena okamžitě přivést náhradu. A nového gólmana by asi nejvíce uvítal hvězdný Rumun Nicolae Stanciu. Vedení Letenských by totiž rádo získalo jeho krajana Florina Nitu, s nímž Stanciu hájil barvy Steauy Bukurešť (dnešní FCSB).

Už zítřejší půlnocí vyprší v Anglii přestupní termín a tamní média mají jasno v tom, že Newcastle vyvine maximální úsilí, aby na poslední chvíli získal do kádru právě Dúbravku.

Nabídku na jarní hostování sice Pražané smetli bleskově ze stolu, "Straky" se ale odmítly vzdát tak snadno a na stole už prý leží nová, značně vylepšená nabídka, přičemž se mluví až o 150 milionech korun.


Pokud jednání klapnou, je jasné, že by Sparta chtěla ihned sehnat adekvátní náhradu. A podle rumunských mésií si vybrala třicetiletého Nitu, který by měl vyjít na zhruba 50 milionů korun.

"Musíme se porozhlédnout po jiném gólmanovi. Je možné, že Nita odejde," přiznal pro server gsp.ro kontroverzní majitel FCSB Gigi Becali a zájem Sparty potvrdila i vnadná agentka Anamaria Prodanová, která na Letnou prodala už Stanciua.


Právě ten by měl z Nitova příchodu asi největší radost. Jsou totiž dobří kamarádi z doby, kdy spolu oba válčili v dresu Steauy. 
 

 

fre TN.cz