Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 6. 2017
Real Madrid Talentovaný mladík

Náhrada za Cristiana Ronalda? Tohle je prý nejžhavější kandidát!

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Náhrada za Cristiana Ronalda? Podle zahraničních webů už má španělský celek jasno. Portugalského lídra, který by měl Real Madrid opustit, zastoupí Ousmane Dembele. Je alespoň hlavním kandidátem, kterého má mít "Bílý balet" v hledáčku.

Teprve dvacetiletý útočník Ousmane Dembélé má být podle zákulisních informací zahraničních webů nejžhavějším kandidátem na to, aby nahradil v Realu Madrid Cristiana Ronalda, jehož odchod má být otázkou jen několika následujících dní.

 

 

Tím, kdo s informací přišel jako jeden z prvních, byl španělský sportovní web Diario Gol, který citují už i anglická média. Stále více se naopak diskutuje o tom, že by měl Ronaldo přestoupit do Manchesteru United, tedy do klubu, kde působil do roku 2009 a odkud odešel právě do Realu Madrid.

 

Ousmane Dembélé
Zdroj: Profimedia Ousmane Dembélé

 

Ousmane Dembélé je útočník německé Borussie Dortmund a také francouzský reprezentant. Je velkou fotbalovou naději a ve svých dvaceti letech má obrovský potenciál ohromit sportovní svět. Přestup do Realu Madrid by tak pro něho byl obrovskou příležitostí.

 

Cristiano Ronaldo chce opustit Španělsko i Real Madrid. Je totiž roztrpčený z obvinění z daňových úniků.  

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEČNĚ DŮKAZ! Cristiano Ronaldo potvrdil, že je gay! Neuvěříte, jak vyrazil k bazénu

lju TN.cz