Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 2. 2018
Golf Terčem dalšího útoku

Nahé fotky, teď kyberšikana! Sexy golfistka šokuje: Nechtěla už žít!

Paige Spiranacová
Zdroj: Instagram/Profimedia

Paige Spiranacová je jedna z nejkrásnějších světových golfistek. V médiích si však zajišťuje pozornost zejména díky soukromému životu. V květnu řešila problém s hackery, kteří se jí nabourali do telefonu a ukradli její nahé fotky, které pak zveřejnili. Teď čelila ostrým útokům na sociální síti. Přiznala, že toho na ni bylo v jednu chvíli tolik, že už nechtěla dál žít.

Stále přidává provokující snímky na sociální síť a ráda na nich „prodává“ svůj hluboký výstřih. Někteří ale pro příspěvky Paige Spiranacové pochopení nemají a často na ní útočí v soukromých zprávách. To půvabnou blondýnku tak zasáhlo, že myslela na nejhorší. „Seděla jsem v koupelně a byla jsem bezmocná. Byla jsem z té šikany tak špatná, že jsem si říkala, že už nechci dál žít,“ svěřila se v rozhovoru pro Daily Mail.

 

 

17

GALERIE: Paige Spiranacová

Zdroj: Profimedia

Paige Spiranacová

Hodnocení:

 

Nakonec se Spiranacová na nechutné útoky, které nechtěla ani blíže specifikovat, povznesla. „Je na čase, abychom se změnili,“ vyzývá veřejnost přes média a zdůrazňuje, že se svěřila i proto, že chce poukázat na problematiku kyberšikany.

lju TN.cz