Fotbal Gól roku?

Nádhera v podání Salaha: Z rohu necentroval, ale střílel a dal gól!

Mohamed Salah
Zdroj: Profimedia / Youtube

Jeden z nejlepších fotbalistů současnosti Mohamed Salah ohromil fanoušky velkou parádou. V zápase kvalifikace Afrického poháru dal gól od rohového praporku. Soupeři ze Svazijska jen nevěřícně koukali.

Byla to jasná záležitost v podání Egypta. Ten vedl na konci prvního poločasu už 3:0 a pak navíc přišla ta fotbalová nádhera Mohameda Salaha. Ten ve 45. minutě šel kopat roh. Necentroval však do ohně před bránu, ale míč poslal rovnou do ní.

Salahova branka bude aspirovat na gól roku. Egypt i díky ní vyhrál nad Svazijskem 4:1. Ne však všechny zprávy z toho duelu jsou pro egyptskou reprezentaci pozitivní. Mohamed Salah se totiž v 88. minutě zranil a předčasně opustil hrací plochu.

Jedná se o blíže nespecifikované zranění nohy, které by však nemělo být vážné. "Měl by to být natažený sval. Až podrobnější vyšetření však ukáží, jak je to vážné," řekl po zápase novinářům Hany Ramzy, asistent egyptského trenéra.