Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.4. 2017 15:21
UFC Rivalita

Za zradu: Šampion Garbrandt neudržel nervy ani při show! VIDEO

TJ Dillashaw a Cody Garbrandt,
Zdroj: facebook

Tento týden odstartovala na obrazovkách v USA nová řada reality show The Ultimate Fighter. Kromě unikátnosti v obsazení soutěžících zápasníků je velmi pikantní i volba trenérů. Dva bývalí kolegové z týmu The Alpha Male, TJ Dillashaw a šampion Cody Garbrandt, se od rozdělení jejich cest opravdu nemusí. A nebyly zapotřebí týdny, aby napětí mezi nimi hned vybuchlo!

Již v pořadí dvacátá pátá série The Ultimate Fighter nabídne pohled do minulosti. Soutěžit mezi sebou budou bývalí účastnící této show o možnost získat druhou šanci a také několikazápasový kontrakt od UFC. Dlouholetí diváci tak poznají známé tváře, ale pro mnohé je občas zajímavější sledovat interakce mezi hlavními trenéry, kteří jsou vždy vybráni tak, aby to mezi nimi nebezpečně jiskřilo.Pozice trenérů tentokrát obsadili dva nejlepší zápasníci bantamové váhy, bývalý šampion TJ Dillashaw a současný držitel titulu Cody Garbrandt. Jejich historie je dlouhá, jelikož oba jsou produkty týmu Alpha Male, který vede populární Urijah Faber. Ovšem přístup obou zápasníků byl po zisku odlišný. Zatímco Cody se drží okolí, které z něj šampiona vychovalo, tak TJ se sbalil a odcestoval pryč za jiným trenérem, který mu dočasně pomáhal. V zákulisí kolují informace, že rozchod TJe s jeho týmem nebyl opravdu pěkný, i přesto, že v Alpha Male jsou většinou velmi pozitivně ladění zápasníci.


S označením TJe za hada v trávě nepřišel nikdo jiný než Conor McGregor, který tehdy varoval Urijahu, aby si dal na svého svěřence pozor. Tento výrok se postupem času ukázal být pravdivý a Faber tento týden ještě Conorovi na dálku poděkoval.

 

 

A jak si poradit s hadem? Pořádně pevně ho chytit, jako orel. Tak popsal situaci Cody. Podle něj TJ vstoupil do jeho osobního prostoru a další jedovaté slovo pro něj bylo příliš. Celou akci museli hned všichni přihlížející uklidnit, aby se do sebe oba jmenovaní nepustili naplno. TJ naopak vidí Codyho po celé události jako velmi agresivního jedince, který nedokáže vydržet v klidu.

 


Bude velmi zajímavé, jak se jejich vztah bude vyvíjet i v dalších dílech, jelikož na konci oba změří síly v oktagonu. UFC 213 v červenci má tedy první pořádný titulový zápas.
 

Lukáš Zduba TN.cz
Reklama

 

Reklama