Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.12. 2015 12:21
příběh neuvěřitelné

Na život a na smrt: Splnil sen kamarádovi a dojal tak celý svět

Archie a Myles
Zdroj: Twitter

Archie Palmer a Myles Hemsley jsou nejlepší kamarádi. Bohužel jedenáctiletému Mylesovi život postavil do cesty nepříjemnou překážku. Lékaři mu diagnostikovali leukémii a malý Myles nyní podstupuje léčbu v nemocnici ve městě Worcestershire. Jeho nejlepší kamarád Archie mu ale chtěl pobyt v nemocnici zpříjemnit a tak mu připravil překvapení, které nikdo nečekal.

Archiemu je deset let, takže sociální sítě, jako je twitter nebo facebook ještě nepoužívá, ale jaký mohou mít dosah pochopil rychle. Poprosil svojí mámu, která má na twitteru vlastní účet, aby zveřejnila fotku jeho s přáním, které chtěl splnit nemocnému Mylesovi.

 

Archie si přál, aby nemocného Mylese přišel navštívit kterýkoliv hráč slavného Liverpoolu, kterému oba společně fandí. Netrvalo to ani půl hodiny a zpráva se rozšířila po celé Anglii.

Tweety
Zdroj: Twitter "To je můj syn Archie, prosím pomozte mu udělat hezčí Vánoce pro jeho kamaráda..."

K překvapení všech se ozval bývalý hráč Reds a vítěz Ligy mistrů v sezoně 2004/2005, Dietmar Hamann.

Tweety
Zdroj: Twitter "Nejsem si jistý, jestli se ještě počítam jako hráč Liverpoolu. Kde přesně chlapec je?"

Hamann ukončil aktivní kariéru v roce 2011 a tak se skromně zeptal, "zda-li se počítají i bývalí hráči a v jaké nemocnici chlapec leží,". Nevěřící Archieho maminka ihned poslala adresu a návštěva na sebe nenechala dlouho čekat.

Tweety
Zdroj: Twitter "Pošlete mi zprávu, přijedu a navštívím ho"

Návštěva bývalé hvězdy Liverpoolu udělala malému Mylesovi obrovskou radost a alespoň na chvíli nemusel myslet na své onemocnění. Hamann ještě po návštěvě vzkázal, že Mylesovi přeje brzké uzdravení a doufá, že ho brzy uvidí přímo na tribuně na stadionu Anfield.

Dieter Hamann
Zdroj: Twitter Didi Hamann splnil nemocnému Mylesovi jeho sen.

 

 

mm TN.cz