Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 8. 2017
video bylo to správně?

Přimlouval se i protihráč. Marně, video poslalo Kaká za vtípek ven!

Kaká v zápase Orlando City - New York
Zdroj: Profimedia
Kaká (vlevo) v zápase proti New Yorku

Zřejmě ho ani nenapadlo, že by se mu mohlo něco stát. To by ale nesmělo existovat ve fotbale video. Právě na tuto technickou novinku dojel někdejší úspěšný fotbalista madridského Realu Kaká.

Roky strávené na Santiago Bernabeu už jsou pryč a Kaká nyní baví svými kousky fanoušky Orlanda City v zámořské MLS. Tím posledním je ale příliš nepotěšil.

 

Jeho tým prohrával s New Yorkem 1:3, když u postranní čáry došlo k hromadné tlačenici, v níž se provinil právě Kaká. Sudí si však nebyl úplně jistý, co přesně se stalo, a tak se šel poradit s viderozhodčím.
 

A stačila chvilka strávená u obrazovky a hlavní arbitr měl jasno. Na každé straně rozdal po jedné žluté kartě, Kaká si odnesl rovnou červenou. Tu si Brazilec od Jorgeho Gonzaleze vysloužil za to, že zezadu chytil Aureliena Collina oběma rukama za obličej.

 

Gonzalez usoudil, že šlo o násilné chování a podle toho jej také odměnil. Nic platné nebylo, že oba fotbalisté, mimochodem bývalí spoluhráči, brali incident zjevně s humorem a smáli se. Collin se dokonce u rozhodčího za svého kamaráda přimlouval. Vše bylo marné, pro pětatřicetiletého hráče skončil zápas o chvíli dřív než pro ostatní.

msl TN.cz