Aktualizováno 6.4. 2018 07:28
ufc totálně se pomátl?!

VIDEA: Šílený McGregor zaútočil na autobus! Skončil v poutech!

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Tak to tu ještě nebylo! Hvězda a tvář UFC Conor McGregor se svým týmem zhruba 20 lidí zaútočil v New Yorku na autobus, který převážel zápasníky z arény, kde dávali rozhovory. Irského zápasníka několik hodin po útoku zatkla newyorská policie a nyní je v cele!

Být první apríl jednalo by se o skvělý vtip. Pátý duben ale nic takového již nepřináší a Conor McGregor se dostal na opravdu tenký led.

 

V sobotu má dojít k zápasu mezi Maxem Hollowayem a Khabibem Nurmagomedovem o titul šampiona lehké váhy, tedy toho titulu, který doposud McGregor drží. A tohle McGregora nejspíš štvalo, protože vítěz souboje získá právě jeho titul a irský rváč o něj přijde.

 

 

Tak se s partičkou kamarádů vydal do New Yorku, ale rozhodně nepřijel fandit, spíš naopak. To, co McGregor udělal nemá se sportem absolutně nic společného a zachoval se jako nejpodřadnější chuligán na vesnickém fotbale. Ostatně to můžete posoudit sami na následujících záběrech:

 

Conor McGregor zaútočil na autobus a zranil několik lidí VIDEO:

 
McGregor se se svým týmem dostal do arény, když se vydávali za členy tisku. Skupinka asi 20 lidí vzala po vstupu arénu útokem a začala napadat autobusy převážející UFC zápasníky zpět do hotelů. Hned jeden ze záběrů ukazuje, jako McGregor rozbil okno jednoho z nich pomocí železného vozíku. Jednalo se nejspíš i o příčinu, která zavinila UFC zápasníkovi, Michaelu Chiesovi zranění.

 

Chiesa byl odvezen do nemocnice s četnými poraněními hlavy a obličeje, jeho zápas s bývalým šampionem Anthonym Pettisem je tedy ve vážném ohrožení.
 

110

GALERIE: Conor McGregor uspořádal pro syna křtiny

Zdroj: facebook.com

Conor McGregor - 2

Hodnocení:


Útok má ale na svědomí i zranění členů ochranky a další škody. Šampionka Rose Namajunas, která má v sobotu poprvé obhajovat titul, byla následkem této akce doslova v šoku a musela být transportována do hotelu. Spousta dalších zápasníků se bálo nejen o zdraví, ale skoro o své životy, když vzduchem začaly létat židle a další železné předměty.
 

Prezident UFC Dana White o McGregorově zkratu VIDEO:

 
Prezident UFC Dana White oznámil, že stát New York vydal na McGregora zatykač a v současnosti nesmí ani odletět. O několik hodin později pak policie McGregora zadržela a v současné době je ve vyšetřovací vazbě.

 

O nějakém návratu do oktagonu tak v nejbližší době nemá ani smysl hovořit. Následkem McGregorova zkratu je i zrušení zápasu jeho parťáka Artema Lobova, který se měl objevit na víkendovém galavečeru.

mm lz TN.cz