Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.11. 2017 18:54
Pěvec v pruhovaném

Na hokeji musel hymnu zpívat sudí! Jak mu to šlo? VIDEO

Zdroj: Instagram

Scéna jako z povedené komedie se odehrála na hokejovém zápase v Plzni, kde studenti tamní Lékařské fakulty vyzvali Západočeskou univerzitu. Proč musel českou hymnu zpívat rozhodočí a jak si s tím poradil?

Šlo o vypjatou bitva hokejových nadšenců, kteří v Plzni studují Lékařskou fakultu a Západočeskou univerzitu a společně tvoří tým Akademici Plzeň.

Ve středu se tito kamarádi postavili proti sobě a tuto tradiční bitvu o Plzeň ovládli po skvělém obratu zástupci univerzity. Mnohem víc než samotný výsledek (4:3 v prodloužení) však zaujalo dění před utkáním.

Na zápas totiž nedorazila domluvená zpěvačka, takže neměl kdo zazpívat státní hymnu. Bez ní by byl však střet těchto velikých rivalů jaksi neúplný. Mužem činu se proto stal sám rozhodčí Martin Hucl, jenž se beze studu ujal mikrofonu a dal se do zpěvu.

Výsledek byl téměř šokující!  Statečný sudí totiž předvedl vskutku heroický výkon a "Kde domov můj" zazpíval lépe než kdejaký umělec...

"Pravdou totiž je, že Martin kromě toho, že je prvotřídní rozhodčí, který pravidelně řídí naše utkání i v EUHL (European University Hockey League), tak je také občasný herec plzeňského divadla. Takže když nastala tahle nešťastná situace, chopil se šance," vysvětlili Akademici na svém twitterovém účtu.

Huclův prvotřídný výkon si vychutnejte i vy!

fre TN.cz