Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.8. 2017 09:48
hrozba? běhal mráz po zádech

Fotbalisty Sparty čekalo po remíze v Liberci doma "pekelné" přivítání!

Ultras
Zdroj: Instagram

Fotbalisté pražské Sparty uhráli ve 3. kole nejvyšší domácí soutěže na stadionu Liberce jen remízu 1:1, přestože v druhém poločase hráli v početní výhodě. Další nevýrazný výsledek letenského klubu nenechal sparťanské fanoušky v klidu a početná skupinka z nich si na fotbalisty dokonce počkala v noci u letenského stadionu!

Druhá ztráta během tří kol způsobila, že radikálnější části fanoušků pražské Sparty došla trpělivost a rozhodla se to řešit po svém.

 

 

Na domácím stadionu na letné si skupinka ultras počkala, až přijede sparťanský týmový autobus a nevšedně je "přivítala".

 

Po zápase v Liberci jsme si byli s týmem vyříkat pár věcí...

Příspěvek sdílený Letenští (@ultras_sparta),


"Po zápase v Liberci jsme si byli s týmem vyříkat pár věcí...“ stálo u fotografie, kde autobus obklopuje dým a červené světlo ze světlic.

 

Podle atmosféry, jaký tam panovala to ale nevypadalo, že by chtěli fanoušci s trenérem Stramaccionim rozebírat herní taktiku, či rozehrávání standartek.

 

 

TN.cz

Diskuze

14.8. | 12:51 allanaldik
10
Náhlasit nevhodný komentář
vyhodej stracatelu rozprodaj pod cenou nekopalisty a prijdou hraci z juniorky a budou zadarmo o mnoho lepsi uz jsme to zazili i s Holoubkem. Nemel by uz mil licenci? rikalo se do leta a leto uz skoro konci,meli by si ho pojistit aby jim neutekl jinam.
14.8. | 12:51 allanaldik
9
Náhlasit nevhodný komentář
privitani melo byt jeste vic vyhrocene, to co predvadi ty primadony na hristi je HNUS z tech kopalistu za miliony NIKDO neni Spartan a Lafata ani Fridek to NEZACHRANI. Musi mit srdce spartana a ne jen prachy od Sparty. Tohle nemuze dlouho vydrzet, -