Aktualizováno 19.10. 2017 07:29
nhl noční zápasy

Mrázek musel nahradit Howarda, ale ani on Detroit nezachránil

Petr Mrázek

Hokejisté Toronta pokračují ve spanilé jízdě a na domácím ledě suverénně porazili hostující Detroit 6:3. Brankář Red Wings Tim Howard byl po třech gólech ze čtyř střel střídán Petrem Mrázkem, ale ani ten prohře nezabránil.

Český gólman začal utkání na střídačce, ale svého kolegu Howarda musel vystřídat už po 16 minutách hry.

Bohužel ani Mrázek nebyl pro Detroit spasitelem a puk ze sítě lovil už po necelé minutě v bráně. Ve druhé třetině inkasoval podruhé a v poslední třetině už Toronto pečetilo výhru gólem do prázdné branky.

Páté vítězství v sedmém duelu v sezoně posunulo St. Louis na první příčku Centrální divize právě před Chicago. V duelu se představila hned čtveřice českých hráčů. Na straně vítězů se radovali z úspěchu útočníci Vladimír Sobotka a Dmitrij Jaškin, v dresu Blackhawks nechyběli obránci Michal Kempný a Jan Rutta. Nikdo z nich nebodoval, Sobotka v závěru utkání nasbíral celkem osm trestných minut.