Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 2. 2018
NBA Basketbalový večer

Mokrá palubovka: V New Orleans se nehrálo kvůli děravé střeše!

Mokrá podlaha v New Orleans
Zdroj: Twitter
Mokrá podlaha v New Orleans

Celkem kuriózní situaci zažili v noci hráči i diváci v New Orleans. Zápas mezi Pelicans a Indianou byl odložen kvůli špatným podmínkám tamní haly. Palubovka totiž připomínala bazén. Ve střeše byly otvory, kterými na hrací plochu zatékalo. Ostatní zápasy se ale bez potíží odehrály. Zajímavý byl souboj Clevelandu a rozjeté Minnesoty. Dospěl až do prodloužení, ve kterém vyhráli Cavaliers těsně 140:138.

Diváci dorazili do ochozů haly v New Orleans, dali si popcorn a limonádu a basketbalovému zážitku už nic nebránilo. To si alespoň všichni mysleli. Jenže moc dobře viděli kaluže vody na hrací ploše a ty evokovaly problém. Ten také nastal. Střechou totiž zatékalo na palubovku a kvůli tomu se nehrálo. Utkání s Indianou se tak muselo odložit. „To je neuvěřitelné, jak se tohle může stát v NBA?“ ptali se marně fanoušci na sociálních sítích. Náhradní termín zápasu bude oznámen v následujících hodinách.

 

 

Hrálo se ale na jiných palubovkách. Hvězdný Cleveland přivítal Minnesotu a tady se diváci rozhodně nenudili. Od začátku vyrovnaná bitva dospěla až do prodloužení, po kterém se z těsné výhry radovali Cavaliers. Nejvíce bodů zaznamenal LeBron James, nastřílel jich 37. Za hosty měl jen o dva méně Jimmy Butler.

 

Výsledky NBA:

 

Detroit – Brooklyn 115:106
Miami – Houston 101:109
Cleveland – Minnesota 140:138 po prodloužení
Memphis – Utah 88:92
Phoenix – San Antonio 81:129

lju TN.cz