Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 4. 2018
ms 2018 hokejový nároďák

Mistrovství světa? Gudas i Zacha chtějí jet, Voráček se rozhoduje

Jakub Voráček
Zdroj: Profimedia
Témata:

Hokejový nároďák čeká na dvě nebo tři posily. Na mistrovství světa mají zájem hrát Radko Gudas a Pavel Zacha. Hvězdný Jakub Voráček se podle reportáže idnes.cz teprve rozhoduje.

Český tým se sešel dnes v pražské Tipsport areně a stavitelé národního mužstva loví další posily z NHL. Zájem startovat na MS mají útočník Pavel Zacha z New Jersey a obránce Radko Gudas z Philadelphie, jeho spoluhráč Jakub Voráček své rozhodnutí generálnímu manažerovi reprezentace Jiřímu Fischerovi teprve sdělí.
 

"S Kubou Voráčkem už jsem mluvil a dneska, až se budou probouzet, tak se ještě spojíme. Budu vědět přesně, jak to vidí on. Myslím si, že rozhodnutí bude na Kubovi," řekl Fischer na adresu nejproduktivnějšího Čecha v této sezoně NHL.

Radko Gudas
Zdroj: Profimedia Radko Gudas

U Gudase i Zachy rozhodnou výstupní prohlídky v klubech. "S Radkem Gudasem jsme mluvil, má obrovský zájem reprezentovat, pomoct nároďáku. Doufáme, že výstupní prohlídka bude jen formalita a Philadelphia ho pustí," uvedl Fischer.

Pavel Zacha
Zdroj: Profimedia

O Zachovi mluvil i s generálním manažerem New Jersey Rayem Sherem. "Dneska mají s Pavlem finální rozhovor na ukončení sezony a také výstupní prohlídky. Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet tam," řekl Fischer. Gólmany Philadelphie Michala Neuvirtha a Petra Mrázka neoslovil.

ram, čtk TN.cz