Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 11. 2016
nehoda myslel to vážně?

Mistr z Leicesteru zrušil káru za 6 mega. Jeho reakce je neskutečná!

Jeff Schlupp a jeho lamborghini
Zdroj: Profimedia/ Twitter

Štěstí v neštěstí měl jeden z hráčů vítěze loňského ročníku fotbalové Premier League. Obránce Jeff Schlupp bez vážnějších zranění přestál dopravní nehodu, hůře však dopadl jeho luxusní vůz.. Mladík si z toho ale zjevně moc nedělá...

Byl to příběh jako z pohádky. Leicester, který se rok předtím pohyboval ve spodních patrech tabulky, naprosto nečekaně ovládl britskou Premier League. Nedílnou součástí kádru byl i Jeff Schlupp, který v mistrovském ročníku naskočil do čtyřiadvaceti zápasů, vstřelil jednu branku a další tři připravil svým spoluhráčům.
 

Jenže uběhlo pár měsíců a vše je diametrálně odlišné. Leicester není daleko od sestupových pozic a lesk loňských hvězd poněkud zmatněl. Podobně dopadl i lak na luxusním černém lamborghini Jeffa Schluppa.
 

Ghanský fotbalista se nedokázal vypořádat s nástrahami počasí a vůz v hodnotě 223 tisíc eur (přes 6 milionů korun)po cestě na trénink nabořil do stromu. Fotbalista měl štěstí, při střetu sice narazil hlavou o přední sklo, ale po ošetření pokračoval na trénink a druhý den nastoupil k utkání.

A jak zareagoval, když se dozvěděl, že jeho auto je poněkud nepojízdné? "Žádný strach, mám ještě tři další," měl prohlásit podle svědků z místa nehody. Sám fotbalista se ale později na svém twitterovém účtu proti tomu ohradil, prý žádná tři další auta nemá.
 

Minimálně jeden krasavec by mu ale měl v garáži ještě parkovat. Majitel klubu totiž po zisku titulu daroval většině hráčů za odměnu luxusní BMW.
 

msl TN.cz

Diskuze

2.12. | 22:52 overal
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jak se říká: Lehce nabyl lehce pozbyl! Většinu Čechů daleko více bolí nabourání jejich staré fábie, protože se na ní nadřeli daleko více, než ten přeplácený parazit na to lamborghini!