Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.11. 2017 19:53
video co to mělo znamenat?

Arogance místo úsměvu! Tak Vrba po postupu útočil na novináře

Zdroj: Nova Sport

Pavel Vrba je sice koučem úspěšného týmu Viktorie Plzeň, ale občas nezvládá komunikaci. Na úvod tiskové konference po vítězném utkání na Steaou Bukurešť dost ostře zaútočil na novináře ještě před první otázkou.

Co Vrbu vedlo k takovému ataku chápe málokdo. Vždyť Plzeň jasně vede ligu a úspěšná je i v evropských pohárech. Nikdo v podstatě nepochybuje o tom, že tým Viktorie opět dostal do skvělé formy právě on.


„Gratuluji k postupu ze skupiny a povězte nám, jak k tomu dnes Viktoria dokráčela,“ nabil trenérovi Plzně tiskový mluvčí. A pak se možná divil i on sám…


„Tak já si myslím, že když se podívám na tyhle tváře, tak je tady dostatek zkušených lidí, kteří to dokážou dost dobře popsat. Určitě se to zítra dočtu v novinách, jak to zhodnotí. Takže se na to těším a nechám to na vás. Myslím si, že vám nebudu radit a určitě to dokážete líp než já.“


Korunu tomu nasadil doslov mluvčího, který se podle regulí zeptal, zda je potřeba tuto odpověď překládat do rumunštiny. Naštěstí to nebylo potřeba, novináři z Bukurešti už v sálu nebyli. Ale asi by se divili.

ram TN.cz