Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.2. 2016 16:55
box hrůza

Místo boxu střelba ze samopalu! Teroristé vraždili v Dublinu

Box v Dublinu
Zdroj: facebook.com
Témata:

Předzápasové vážení boxerů v hotelu v Dublinu mělo hrůzostrašný scénář. V průběhu představování zápasníků a poutání na sobotní galavečer se zničehonic začalo střílet! Mezi diváky ve foyer hotelu vnikli dva maskovaní muži a začali střílet z automatických zbraní, podle svědků připomínajících samopaly AK-47 Kalašnikov. Podle irského vydání listu Independent na místě zřejmě jeden člověk zemřel, další jsou vážně zranění.

 V hotelu se konalo oficiální vážení boxerů před sobotní boxerskou show "Střetnutí klanů". Do foyer hotelu Regency vnikla dvojice mužů ozbrojených útočnými puškami a na lidi začala střílet. Třetí útočník se pohyboval před budovou hotelu.

 

Minimálně jeden člověk podle listu Irish Independent zemřel, další utrpěli zranění.

 

 

Podle svědků měli střelci neprůstřelné vesty s nápisem "Garda" (irská policie). Všichni mluvili se silným dublinským přízvukem. Z místa unikli v dodávce, kterou policisté našli na kraji města prázdnou. Po útočnících nadále pátrají.

 

"Jeden z těchto mužů byl později prohlášen za mrtvého. Další dva byly převvezeni do nemocnice se střelnými zraněními. Místo činu je zapečetěno a prohlíženo techniky," informuje policie, která zároveň vyzvala všechy, kteří by mohli mít nějaké relevantní informace, aby se přihlásili policistům.

mm TN.cz