Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 16. 8. 2015
galerie rodinné štěstí

Milující taťka Cristiano! Je to moje slunce, říká o malém synkovi

Cristiano Ronaldo se synem 7
Zdroj: Instagram

Až se rozjede kolotoč soutěžních zápasů, nebude mít Cristiano Ronaldo už tolik času, kolik by si přál. Proto se teď věnuje svému malému synkovi, v každé volné chvilce. A jak je vidět na fotografiích, malý Cristiano si to s taťkou užívá náramně.

I když Cristiano junior má vlastně jen tatínka, když jeho matka chce zůstat v anonymitě a stará se o něj jen portugalský fotbalista, tak určitě citově nestrádá. Ligová soutěž začíná Realu Madrid až v neděli třiadvacátého srpna. CR7 poslední volné dny tráví výhradně se synkem.

 

A užijí si spolu spoustu legrace. Na poslední fotografii, kterou nejlepší fotbalista světa vyvěsil na svůj instagramový profil, hráč španělského velkoklubu oděný pouze v bílém ručníku ukazuje své vypracované a opálené tělo. Synek se samozřejmě nechce nechat zahanbit a roztomile se pokouší tatínka napodobit. Jaký otec, takový syn.

 

19

Galerie: Cristiano Ronaldo a jeho syn si užívají volna

Zdroj: Instagram

Cristiano Ronaldo se synem 5

Hodnocení:

 

Jen o den dříve se zase oba Cristianové stylizovali do podoby oblíbených postav Transformers, nebo se spolu koukali na fotbalový zápas. Vzorný otec ale nezanedbává ani synovo vzdělání, a tak jej u knížky učí číst. "Momenty se synem jsou vždycky úžasné. Je to moje sluníčko," říká Cristiano o juniorovi.
 

TN.cz