Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.6. 2017 14:08
Fotbal Legenda se vrací

Milan Baroš má podle všeho namířeno domů, vrátí se Baníku!

Milan Baroš
Zdroj: Profimedia

Fanoušci Baníku se mohou radovat, podle všeho by se měl do klubu vrátit Milan Baroš. Informaci přinesl iSport.cz, kterému to řekl zdroj z Barošova okolí. Žádná ze stran to ještě oficiálně nepotvrdila.

Zdroj prozradil zmíněnému médiu, že se Baroš po dlouhém zvažování rozhodl dát přednost Baníku před Libercem. V Ostravě o jeho služby měli mít velký zájem.

 

Milan Baroš se už ani nezapojil do přípravy se Slovanem. Pětatřicetiletému fotbalistovi vyprší smlouva a vedení klubu připouští, že si roční působení pod Ještědem neprodlouží.


"Vnímali jsme, že pro Milana je Baník Ostrava srdeční záležitost a velké lákadlo. Jsem rád, že se mu v Liberci líbilo a vážně uvažoval o setrvání v našem klubu. V posledních dnech jsem ale vnímal, že u něj začíná převažovat srdce. A musím říct, že mu lidsky rozumím," řekl sportovní ředitel Liberce Jan Nezmar.
 

"Také jsem poslechl své srdce a zůstal ve Slovanu, byť jsem měl zajímavé nabídky odjinud. Takže mám pro Milana pochopení, i když přiznávám, že jsem zklamaný a Milan nám bude chybět," dodal.


I přes to, že Baroš žije v Praze a do Liberce to má podstatně blíže, mohl by se tak už brzy vrátit potřetí v kariéře tam, kde s velkým fotbalem začínal.

 

Baroš strávil uplynulou sezonu v klubu pod Ještedem, ve své bohaté kariéře však působil v Liverpoolu, Aston Ville, Lyonu či Galatasaray.

lju, ČTK TN.cz