Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 9. 2017
Šipky Grand Prix

Michael van Gerwen ovládl German Darts Grand Prix!

Michael van Gerwen
Zdroj: Grand Prix

Výhry Mighty Mikea jsou v posledních sezónách již zcela pravidelným bodem šipkového kalendáře, ale přesto se na letošním Grand Prix v Německu děly neočekávané věci. Ve finále se totiž Gerwen o svůj letošní 14. titul utkal s Robem Crossem.

Rob Cross je překvapením letošní sezóny a sedmadvacetiletý Angličan ukazuje, že je velkým příslibem do budoucnosti. Legendární Phil Taylor dohrává svou poslední sezónu, a tak to vypadá, že bude mít úřadující světový šampion o konkurenta méně. Nicméně Cross při své premiérové sezóně v PDC ukazuje, že je na velmi dobré cestě stát se Philovým nástupcem. Za necelý rok se dokázal probojovat už na 34. místo a dá se očekávat, že bude ještě stoupat.

 

 

„Bude z něho superstar,“ hodnotil jeho výkony Michale van Gerwen. „Nepotrvá dlouho než ho dostihnu,“ kontroval na svou výkonost Rob Cross. Oba hráči se, pokud nedojde ke zranění, ukáží na Mistrovství světa, a pokud je chcete vidět v akci naživo. Přihlaste se na unikátní šipkový turnaj Nova Sport Open a můžete jet! Více informací na novasport.tv/sipky.

 

TN.cz