Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.3. 2017 14:42
Fotbal Hvězda za talenty

Messi z Barcelony? Spekuluje se o jeho přestupu do Anglie!

Lionel Messi
Zdroj: Profimedia

Na každém šprochu pravdy trochu. V zahraničních médiích se objevila zpráva o tom, že Barcelona hodlá podepsat tři nadějné hvězdy. Naopak by katalánský klub mohl opustit kanonýr Lionel Messi, o kterého má prý největší zájem Manchester City, jenž podle neoficiálních informací nabízí až 200 milionů liber za jeho přestup.

Podle serveru Daily Express by mohl Lionel Messi odejít z Barcelony do Manchesteru City. Španělský tým chce naopak podle zmíněného serverů přilákat do svých řad talentované trio Ousmane Dembelé z Borussie Dortmund, Marco Verratti z Paris Saint-Germain a Héctor Bellerín z Arsenalu.Momentálně si Messi přijde v Barceloně na v přepočtu téměř 12,5 milionů korun. Po případném přestupu do Manchesteru City, za který by Barca dostala až 200 milionů liber (tedy více než 6 miliard korun), by si platově výrazně polepšil. Anglický klub prý nabízí o 8 milionů korun více, než má teď ve Španělsku.
 


Argentinské hvězdě končí kontrakt v Barceloně 30. června 2018. Do té doby by se pochopitelně vyplatilo vedení španělského klubu Messiho prodat za tučnou částku. Jeho odchod se tak nejeví jako úplně nereálnou záležitostí.

 

lju TN.cz