Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.3. 2017 14:42
Fotbal Hvězda za talenty

Messi z Barcelony? Spekuluje se o jeho přestupu do Anglie!

Lionel Messi
Zdroj: Profimedia

Na každém šprochu pravdy trochu. V zahraničních médiích se objevila zpráva o tom, že Barcelona hodlá podepsat tři nadějné hvězdy. Naopak by katalánský klub mohl opustit kanonýr Lionel Messi, o kterého má prý největší zájem Manchester City, jenž podle neoficiálních informací nabízí až 200 milionů liber za jeho přestup.

Podle serveru Daily Express by mohl Lionel Messi odejít z Barcelony do Manchesteru City. Španělský tým chce naopak podle zmíněného serverů přilákat do svých řad talentované trio Ousmane Dembelé z Borussie Dortmund, Marco Verratti z Paris Saint-Germain a Héctor Bellerín z Arsenalu.Momentálně si Messi přijde v Barceloně na v přepočtu téměř 12,5 milionů korun. Po případném přestupu do Manchesteru City, za který by Barca dostala až 200 milionů liber (tedy více než 6 miliard korun), by si platově výrazně polepšil. Anglický klub prý nabízí o 8 milionů korun více, než má teď ve Španělsku.
 


Argentinské hvězdě končí kontrakt v Barceloně 30. června 2018. Do té doby by se pochopitelně vyplatilo vedení španělského klubu Messiho prodat za tučnou částku. Jeho odchod se tak nejeví jako úplně nereálnou záležitostí.

 

lju TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.