Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 28. 11. 2018
Fotbal Liga mistrů

Messi pomohl Barceloně k výhře v Eidhovenu. Radoval se i Hamšík!

Lionel Messi
Zdroj: Profimedia

Osm utkání základní skupiny Ligy mistrů v rámci středečního programu je minulostí. Žádné překvapivé výsledky se víceméně nekonaly. Favorité zvládly své úlohy potvrdit. Bruggy přeci jen obraly Dortmund, když na jeho hřišti uhrály bezbrankovou remízu. Za Barcelonu se trefil Lionel Messi, jeden gól Neapole dal Marek Hamšík.

Lionel Messi se po zlomenině ruky pomalu dostává zase do herního rytmu a své pohody. V Eidhovenu otevřel skóre utkání proti PSV a díky tomu, že na něj navázal Piqué, Barcelona odjela s výhrou 2:1. Dál tak vede skupinu B a před Totenhamem, který porazil Inter 1:0, vede stále o 6 bodů.

 


Tabulce C vládne po výhře 3:1 nad Bělehradem i nadále Neapol, která vyhrála nad Crvenou Zvezdou Bělehrad 3:1. Zasloužil se o to i jednou brankou Slovák Marek Hamšík. Druhé PSG porazil 2:1 Liverpool, ale na italský celek stále ztrácí bod.


Dortmund nemá rád Bruggy už z let minulých. V prvním zápase skupiny Ligy mistrů vyhrál německý tým 1:0 a doma nedokázal svému belgickému sokovi vstřelit ani gól. Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou, která znamená, že Dortmund drží ve skupině A druhé místo a ztrácí na Atlético Madrid (to porazilo Monako 2:0) dva body.

lju TN.cz