Aktualizováno 7.1. 2016 12:12
copa del rey to zabolelo

Brankář Espaňolu neunesl Messiho krásný přímák a chtěl ho zranit!

Přímý kop dokáže v hráčích vyvolat nejen pozitivní, ale i negativní emoce. Na ten druhý případ bychom se mohli brankáře španělského Espaňolu Paua Lopéze, který v pohárovem utkání Copa del Rey inkasoval gól od Lionela Messiho. Argentinec krásným přímým kopem zvýšil pro Barcelonu na 2:1, ale brakář Espaňolu ukázal, že nemá pro jeho fotbalové kvality pochopení. Při další příležitosti totiž na Messiho zákeřně dupnul!

Beží 44. minuta zápasu poháru Copa del Rey mezi Barcelonou a Espaňolem a Lionel Messi zahrává přímý kop. Krásnou střelou odraženou od břevna rozvlní síť za zády brankáře Espaňolu Paua Lopeze. Je to už Messiho druhý gól v utkání a posune Barcelonu do vedení 2:1 a rozvášní tisíce fanoušků.

Ve 49. minutě ještě navýšil vedení Barcelony Piqué a skóre už bylo 3:1. Brankáři Lopézovi ale zjevně pořád ležel v žaludku Messi, který ho překonal již dvakrát a snažil se o hattrick.

Při jedné příležitosti, kdy Messi upadne v malém vápně po kontaktu s obráncem, využije brankář okamžiku a Messimu pořádně dupne na nohu!

Inkriminovaný moment sice zůstal bez povšimnutí sudího, ale je pravděpodobné, že díky dostupným záběrům se Lopéz bude muset ze svého zákeřného činu ještě zodpovídat.