Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 6. 2016
video velký omyl

Měl na dosah milion dolarů! Pak pro Čecha přišlo kruté vystřízlivění

Jiří Horák
Zdroj: YouTube.com

Tak na tohle si bude Jiří Horák dlouho pamatovat. A nutno říct, že ne zrovna v tom nejlepším. Český pokerový hráč se totiž už radoval z úspěchu v klíčové hře, který by pravděpodobně následně vedl k vítězství v turnaji a zisku rovného milionu dolarů, nakonec se ale ukázalo, že v radost on i jeho přátelé propukli předčasně.

Ani tak nejspíš nebude muset Jiří Horák žít v chudobě, za druhé místo bere krásných 618 tisíc amerických dolarů, tedy v přepočtu téměř 15 milionů korun, přece jen je to ale dost podstatný rozdíl od rovného milionu v zámořské měně (23,9 milionů Kč), které shrábl Ben Keeline.
 

A co se vlastně stalo? Byla to na první pohled celkem komická situace. Horák potřeboval konkrétní karty, eso nebo devítku. Eso skutečně přišlo, jenže více štěstí měl v tomto případě Američan, kterému to zkompletovalo barvu a díky tomu vyhrál.


Jenže Horák se v tu chvíli zrovna nedíval a nechal se strhnout svými přáteli, kteří mu přímo na místě fandili. Ti přehlédli, že šlo o špatné eso a začali se radovat z vítězství svého favorita. Jenže radovali se i Američané, a tak vše musel rozseknout turnajový ředitel. A Horák se od něj dozvěděl špatnou zprávu, že vyhrál soupeř. Český hráč si vše následně ověřil na stole, a když poznal, že vítězem se skutečně stal jeho soupeř, šel si vše okamžitě vyřizovat mezi diváky, kteří ho spletli.

Horákovi tak utekl velký úspěch i velký balík.
 

TN.cz