Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.5. 2016 15:00
velký hit tohle není vtip

Mayweather vs. McGregor? SOUBOJ STOLETÍ se blíží!

Floyd Maweather vs. Conor McGregor
Zdroj: Twitter
Floyd Maweather vs. Conor McGregor

Letní galavečer UFC v Las Vegas možná zažije nejbohatší souboj všech dob. Podle britského deníku The Sun se totiž schyluje k bitvě Conora McGregora a Floyda Mayweathera! Toho prý pořádně nadzvedlo, když charismatický Ir prohlašoval, že svého amerického soka rozdrtí za 30 vteřin.

O souboji těchto velikánů se spekulovalo už v březnu. Když se McGregora ptali, jestli by ho Mayweather jako kořist lákal, odpověděl sebevědomě. "Jsem otevřený k diskusi. Pojď si pro mě," prohlásil tehdy s tím, že boxera v důchodu nekompromisně rozdrtí za 30 vteřin.


A právě to mělo Mayweathera, nejbohatšího sportovce planety, naštvat. Zkušený boxer s rekordními 49 výhrami v profesionálním ringu prý se soubojem s McGregorem souhlasí! Hodí se mu, že se v létě uskuteční velký galavečer UFC v Las Vegas, Mayweather už totiž jinde neboxuje.Nejprve se sice spekulovalo o tom, zda si devětatřicetiletý Američan na o dvanáct let mladšího démonického Ira troufne a bude riskovat první prohru v profiringu. Jak ale uvádí britský deník, od megasouboje chybí jen krůček. Prý už jen stačí, aby se oba dohodli na finančních podmínkách.
 

pha TN.cz