Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.7. 2016 12:17
fotky zajímavá návštěva

McGregor v kleci s fotbalovou superstar! Kdo se mu postavil?

Conor McGregor s Cristianem Ronaldem
Zdroj: Instagram
Conor McGregor s Cristianem Ronaldem

Conor McGregor se právě připravuje na nejočekávanější odvetu letošního roku s Natem Diazem. Po prvním zakopnutí v UFC se hodlá představit v nejlepší možné formě, kterou nyní již dolaďuje v Las Vegas. I přesto si však najde chvilku na návštěvy, zvláště pokud se jedná o jednoho z nejlépe placených sportovců na světě!

Odvetou s Diazem je McGregor doslova posedlý, což potvrdil i prezident UFC Dana White. Po úvodní části přípravy v Irsku a na Islandu se nyní Ir a celý jeho tým přesunuli do sídla v Las Vegas. Spolu s různými tréninkovými partnery dolaďuje různé detaily, aby zápas skončil pro Conora tentokrát vítězně.Za svou kariéru v UFC si McGregor nasbíral miliony fanoušků po celém světě, a to i mezi známými osobnostmi. Do jeho fanklubu patří třeba Arnold Schwarzenegger, Dwayne „The Rock“ Johnsom nebo Vin Diesel. Nyní se do této řady veřejně zařadil jeden z nejlepších fotbalistů na současnosti.


V Las Vegas se za ním zastavil sám Cristiano Ronaldo a neváhal si s irským fenoménem udělat hned fotku a na svém profilu Instagramu ji zveřejnil s tímto popiskem: „Dobrý tě vidět, brácho.“

Conor McGregor s Cristianem Ronaldem
Zdroj: Instagram Conor McGregor s Cristianem Ronaldem


S fotkou pozadu nezůstal ani McGregor a stačil i Ronalda popíchnout. Konkrétně cílil na jeho první pozici nejlépe placeného sportovce ve Forbesu.

Conor McGregor s Cristianem Ronaldem
Zdroj: Instagram Conor McGregor s Cristianem Ronaldem


Conora McGregora budete mít možnost sledovat v akci na UFC 202 již za necelý měsíc. Přímý přenos bude opět vysílat stanice NOVA Sport2 a videoportál VOYO.

Lukáš Zduba TN.cz