Publikováno 15. 6. 2017
anketa jak to dopadne?

McGregor si na Mayweathera věří: Takhle se mu vysmál na internetu!

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Je to definitivně potvrzeno. Conor McGregor a Floyd Mayweather se utkají na jednom bojišti 26. srpna v Las Vegas. Dá se očekávat, že ani období před očekávanou bitvou, nebude klidné. Tím spíš, že McGregor už směrem k soupeři vypálil první návnadu.

Fanoušci bojových sportů už jsou zvyklí, že rodák z Dublinu nejde pro odvážnější vyjádření daleko a sebevědomí není zrovna tím, čeho by měl nedostatek. A Conor McGregor je nezklamal ani tentokrát.
 

Vzápětí poté, co bylo oficiálně potvrzeno, že se Ir s Američanem utkají šestadvacátého srpna v Las Vegas, poslal svému protivníkovi prostřednictvím twitteru vzkaz a znovu si nebral servítky.
 

"Boj bude!" napsal fanouškům a přidal k tomu všeříkající obrázek, na němž je z jedné poloviny sám McGregor, na druhé pak je Floyd Mayweather, ovšem nikoliv jeho soupeř, nýbrž jeho čtyřiašedesátiletý otec, sám bývalý boxer.

Tweet Conora McGregora před bitvou s Mayweatherem
Zdroj: Twitter

Nenaráží tak tím na nic jiného než na věkový rozdíl, který mezi oběma bojovníky je. Zatímco Conoru McGregorovi je osmadvacet roků, americký boxer je o dvanáct let starší. Jestli bude věkový rozdíl hrát roli, poznáme už koncem srpna.

Anketa

Kdo vyhraje bitvu mezi McGregorem a Mayweatherem?

Hlasovalo 497 lidí.

 

msl TN.cz