Aktualizováno 22.10. 2018 09:50
PR aktivity

McGregor překvapil hasiče s whiskey, Khabiba vítali na fotbale

Oba bojovníci si zlepšují reputaci
Zdroj: Twitter

Válka v kleci už je minulostí a tak se oba aktéři nejsledovanějšího zápasu UFC v historii vrací do reality. Reality plné úsměvů, mávání a PR aktivit.

Už to je déle než dva týdny, co se zápas mezi Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem zapsal do historie. Dagestánec nejdříve donutil Ira odklepat a pak rozpoutal hromadnou bitku v hledišti.
Zápas zajistil oběma kromě peněz i pořádnou slávu. A ta je spojená i s povinnostmi. Agenti dělají vše pro to, aby jejich svěřenci vypadali před celým světem co nejlépe. A daří se jim to!


Conor McGregor si zlepšuje reputaci v Bostonu. V dodávce s logem jeho vlastní whiskey přijel na hasičskou stanici a potěšil místní hrdiny. Kromě dvanácti lahví alkoholu jim také nechal deset lístků na světovou sérii v baseballu.


Na instagram si pak irský bijec přidal fotky, jak s hasiči ze stanice Back Bay tráví čas a užívá si každou chvilku na místě, kde chce pracovat nespočet mladých chlapců.

 

 

To Khabib Nurmagomedov je na očích více lidí. Naposledy byl u čestného výkopu Anži Machačkala v zápase proti CSKA Moskva. Dagestánec přijel na hrací plochu na buggyně v dresu s číslem 27 a mistrovským pásem přes rameno.

  Machačkala, která je hlavním městem Dagestánu, odkud Khabib pochází, svého miláčka přivítala ve velkém stylu. Když se objevil na stadionu, začaly tribuny bouřit a vestoje mu tleskaly.

 Aplaus se ještě mnohonásobně zvětšil ve chvíli, kdy bijec seskočil ze svého vozidla a objal chlapce na vozíku.

 

hp TN.cz