Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.8. 2016 22:12
ufc jak naplnit halu?

McGregor netáhne! Bude UFC 202 sledovat poloprázdná hala?

Conor McGregor a Nate Diaz
Zdroj: Nova Sport
Conor McGregor a Nate Diaz

UFC možná přecenila X faktor mistra propagace sebe sama a nejtalentovanějšího mluvky v UFC Conora McGregora a nastavila ceny lístků na UFC 202 moc vysoko.

Jedna z nejočekávanějších odvet v historii MMA. Tak se mluví o zápasu Diaz vs. McGregor 2, který se odehraje už 20.srpna v Las Vegas. UFC tento duel masivně propaguje všemi možnými způsoby a Diaz s McGregorem, tedy dva borci, kteří nejdou pro peprné slovo daleko, to svými řečmi jen podporují. Přesto, pouhých 11 dnů před začátkem akce UFC 202, je T-Mobile Arena v Las Vegas velmi daleko od toho, aby mohli pořadatelé nalepit na kasu ceduli „VYPRODÁNO“.
 

Podívejte se na aktuální stav prodaných lístků (modré tečky znamenají stále dostupné vstupenky):

Vstupenky na UFC 202
Zdroj: Twitter Vstupenky na UFC 202

Ale jaké je vysvětlení nezájmu o tak velkou akci, kterou toužebně očekávají miliony fanoušků po celém světě? UFC si je dobře vědoma obrovského zájmu o tuto odvetu a tak si asi chtěli pánové v kravatách tak říkajíc „namastit kapsu“ a přecenili ceny vstupenek.


Ano, fanoušci chtějí vidět Conora naživo, ale nebudou kvůli tomu o chlebu a o vodě. Však posuďte sami, nejlevnější místa, která stála 215 dolarů (5200 Kč), jsou skoro zcela vyprodaná. A zbývá hodně lístků v cenové relaci 500 – 650 dolarů (12 000 -15 600 Kč). Nutno dodat, že i v USA je 215 dolarů za jednorázovou vstupenku do nejvyšších pater haly opravdu hodně.
 

Snad ale fanoušci sáhnou hlouběji do kapsy a akci takového kalibru bude doprovázet odpovídající kulisa. A vy nezoufejte, na NOVA Sport 2 a VOYO uvidíte UFC 202 zdarma.
 

Petr Hrubec TN.cz