Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 1. 2019
rýsuje se zápas jemu to nestačilo?!

McGregor chce další bitku mimo oktagon! Soupeř už mu odepsal

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia

Na Silvestra většina populace vítala příchod Nového roku, ale třeba takový boxer Floyd Mayweather stihl ještě před půlnočním přípitkem nařezat Tenshinu Nasukawovi. Souboj, který jednoznačně ovládl legendární boxer sledoval i Conor McGregor a ten teď poraženého Japonce vyzval k zápasu!

Exhibiční zápas v boxu byl od samého začátku jasnou záležitostí v režii Mayweathera. Ten se ani moc nesnažil a hned v prvním kole poslal přesnými údery Tenshina třikrát k zemi. Při posledním počítání přiletěl do ringu ručník a bylo po zápase.

 

Dvacetiletý Japonec ve svém koutku plakal a nechápal, co se to dělo a Mayweather si za necelé dvě minuty vydělal v přepočtu přes 200 milionů korun! Když si pak zápas pustil Conor McGregor, nejspíš také dostal chuť si trochu s Tenshinem zaskotačit a na svém twitteru ho vyzval k zápasu.

15

GALERIE: Conor McGregor chce zápasit s Tenshinem Nasukawou

Zdroj: Twitter

Conor McGregor napsal Tenshinovi Nasukawovi

Hodnocení:

"Přeji si odjet do Tokia a tam se utkat s Tenshinem v exhibičním MMA zápase. Ještě před začátkem tohoto léta. Naplánujte to prosím. Srdečně zdraví, váš šampion," napsal McGregor a poslal status do světa.

 

Netrvalo dlouho a dvacetiletý Tenshin, který je v Japonsku považován za úspěšného kickboxera a MMA zápasníka, hbitě reagoval. Navíc byl poctěn, že si legenda UFC konečně zapamatovala jeho jméno. McGregor se totiž v minulosti posmíval Mayweatherovi, že bude zápasit s Jackie Chanem (hvězda filmu Křižovatka smrti).


 

"Drahý pane McGregore. Děkuji, že jste si vzpomněl na mé jméno. Jsem poctěn, že vůbec uvažujete o tom, že bychom se utkali. V kategorii do 58 kilogramů v kickboxu bychom se pravděpodobně mohli v blízké budoucnosti střetnout. Hlídejte si váhu a počkejte si na mě," odepsal dvacetiletý Nasukawa, kterému evidentně nakládačka od Mayweathera nestačila.

mm TN.cz