Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.8. 2017 13:17
drama na tiskovce rodinná nakládačka

Mayweather senior: Nejdřív mu namlátí Floyd, pak ho seřežu já!

Floyd Mayweather Senior
Zdroj: Profimedia

Boxer Floyd Mayweather se už nemůže dočkat, až se v Las Vegas postaví s Conorem McGregorem do ringu. Pokud pro čtyřicetiletého Američana vše dobře dopadne a on vyhraje, může se prý McGregor těšit ještě na nakládačku od Mayweathera Seniora!

Celý svět netrpělivě očekává, jak dopadne očekávaný zápas, který proti sobě svedou vyznavači rozdílných bojových stylů. Boxer proti MMA zápasníkovi, to tady v historii zkrátka ještě nebylo.
 

Do předzápasových slovních přestřelek se ale zapojil i ten, kdo jednoho z nejbohatších sportovců světa přivedl na svět - Floyd Mayweather senior.

Mayweatherovi
Zdroj: Profimedia Podoba se zkrátka nezapře.

"Podívejte, tenhle klaun (McGregor) se chce postavit opravdovému bojovníkovi (Floydovi) a totálně vyhoří," začal svůj proslov čtyřiašedesátiletý otec, který se mimochodem může pyšnit bilancí 28-6 (výhry-prohry) v profesionálním ringu.

 

 

Přestože už Floydův otec nezápasí, svého syna trénuje, takže se stále udržuje ve skvělé kondici. Možná i natolik dobré, že si věří, že by McGregora klidně poslal k zemi taky.


"Řekl jsem mu, že ho sestřelím a říkám to znovu. Jakmile ho zpráská můj syn, tak na něj vlítnu já!" prohlásil hrdě a rukama zaboxoval do vzduchu, aby demonstroval svoji fyzičku.

 

Jak to nakonec dopadne můžete sledovat i vy v přímém přenosu stanice Nova Sport 1, který začíná už tuto neděli 27. srpna od 5:30, nebo na Voyo. Celý galavečer začíná už v 1 hodinu ráno.

mm TN.cz