Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 9. 2018
Boxer Ještě nekončí

Mayweather konec zase odsouvá: Chystá se na "starého známého"

Floyd Mayweather
Zdroj: Profimedia
Floyd Mayweather

Vypadá to, že si Floyd Mayweather nedá pokoj. Neporažený boxer už poněkolikáté ruší svoje rozhodnutí o konci kariéry. Na svém instagramu se legenda, která je zapsána i v Guinnessově knize rekordů díky počtu nejvíce zápasů bez porážky (50:0), nechala slyšet, že vyzve Mannyho Pacquiaoa.

Je mu čtyřicet let, ale pořád má na to, aby kraloval boxerským ringům. V srpnu loňského roku porazil Floyd Mayweather hvězdu UFC Conora McGregora a řekl dost.

 

 

Jenže americká legenda evidentně dost nemá. "Vrátím se zpátky ještě tento rok a vyzvu Mannyho Pacquiaoa," napsal na svůj instagram Mayweather a spustil mezi fanoušky doslova šílenství. "Prachy zadarmo, je to skvělé," píší mu lidé k příspěvku. Mnozí si ale myslí, že dělá chybu a bude poražen. "50:1," naznačují mu, jaké bude jeho skóre po souboji s Filipíncem.

 

Floyd Mayweather a Manny Pacquiao
Zdroj: Profimedia Floyd Mayweather a Manny Pacquiao

 

Tihle dva už se spolu střetli před třemi roky v Las Vegas a Mayweather nad Pacquiaoem jednoznačně vyhrál. Manny Pacquiao je devětatřicetiletý držitel deseti světových titulů v osmi odlišných váhových kategoriích.

lju TN.cz