Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.6. 2016 15:21
video dům na floridě

Mayweather má nový dům. Na tento luxus vydělával minutu a půl!

Floyd Mayweather a jeho dům
Zdroj: YouTube.com

Floyd Mayweather si prostě umí žít dobře. Kdyby někdo stále přemýšlel nad tím, proč se slavnému boxerovi přezdívá "Money", tady má další z dlouhé řady odpovědí. Tenhle silák na luxusní bydlení v hodnotě téměř osmi milionů dolarů však nemusel ani dlouho pracovat, v ringu si na něj vydělal za minutku a pár sekund.

Luxusní rezidence ve floridském Miami Beach už říká Floydu Mayweatherovi "pane". Bývalý profesionální boxer se s kariérou v ringu rozloučil v loňském roce výhrou nad André Bertem, jež byla jeho devětačtyřicátou v profesionální kariéře, čímž dorovnal maximum legendárního Rockyho Marciana.
 

Teď už se ale pomalu chystá na očekávaný souboj s Conorem McGregorem, jenž se má v Las Vegas uskutečnit v půlce září. A mezitím si našel čas i na to, aby si udělal malou radost. Pořídil si totiž baráček na Floridě. No, baráček... luxusní vila na Miami Beach, kterou se můžete díky videu projít i vy, jej vyšla na 7,7 milionu amerických dolarů (185 milionů korun).

 

Jenže v případě Mayweathera se to opravdu dá označit bez nadsázky za malou radost. Vždyť za jednu minutu vítězného souboje s Mannym Pacquiaem si loni na jaře vydělal skoro pět milionů dolarů. Když si to přepočítáte, zjistíte, že na to, aby nastřádal potřebné peníze na své nové bydlení, musel boxovat minutu a půl.

A jak dlouho by na to musel dělat český člověk? Při průměrné mzdě blížící se k 26 500 Kč by musel chodit do práce 582 let!

TN.cz