Publikováno 3. 10. 2017
Rozhovor vaše téma

Malého Jágříka chceme. Založí Jágr rodinu? Toto říká jeho synovec!

Zdroj: TN.cz

Jaký je Jágr doma? Proč tak dlouho jednal o NHL? A chtělo Kladno jen nalákat na jeho jméno, aby zaplnilo zimní stadion? Nejen na to odpovídal v pořadu Vaše téma synovec Jaromíra Jágra Jiří Kalla.

Proč jednání tak dlouho trvala? "Doufal, že prodlouží smlouvu s Floridou. Pak byl zklamaný, že to nevyšlo a hledal jiný ideální klub. Proto ta jeho jednání trvala tak dlouho," přiznal Jágrův synovec.

 

Panovala doma nervozita z toho, že byl Jágr tak dlouho bez angažmá? "Občas ty noční tréninky s ním nebyly jednoduché. Občas tam byly deprese, občas dobrá nálada. Snažili jsme se ho tam rozveselit. Ta nervozita opadla, ale teď je zase nervózní z toho, že musí balit na cestu do Calgary. Ale už hýřil vtípky," pokračoval Kalla.

 

Jaromír Jágr a Jiří Kalla
Zdroj: Archiv Jiřího Kally Jaromír Jágr a Jiří Kalla
 

 

Kladenský klub avizoval, že by za něj mohl Jaromír Jágr nastoupit. Sobotní utkání bylo téměř vyprodáno, ale majitel klubu do zápasu nenastoupil. Byl to tah klubu? "Moc rád bych tvrdil, že jsem ty čtyři tisíce lidí dostal na zimák svou prácí a kampaní. Bohužel to tak není. Všichni jsme doufali, že nastoupí. Je nám líto, že nenastoupil," mrzelo Kallu.

 

Je to výhoda být Jágrův synovec? Nebo naopak? "Zpočátku jsem to jako výhodu bral. To do doby, než se u mě objevil specifický typ žen - vychytralé ženy. Některé z nich se mnou možná chodili proto, že jsem synovec Jardy," myslí si Kalla.

 

Jiří Kalla s Jaromírem Jágrem v dětsví
Zdroj: Archiv Jiřího Kally

 

Životospráva, rodina i Veronika Kopřivová


A co se týče životosprávy jednoho z nejlepších hokejistů historie? "Nikdy nepil. Knedlíky si ale dává," přiznal něco ze soukromí Jiří Kalla. "Jeho současná přítelkyně Veronika mu teď vaří bezlepková jídla a on se dostal do úplně skvělé formy.

 

Nedávno se synovec Jirka s Jágrem bavil na tréninku, jestli plánuje rodinu. "Ještě se na to úplně netvářil. Myslím, že když si ale jeden večer usmyslí, že si udělá dítě, tak si ho prostě udělá. Když tak uvítáme malého Jágříka v rodině. Veronika na něj zatím ale netlačí," usmíval se Kalla. 

Lukáš Jůdl TN.cz