Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.5. 2017 11:45
Konečně promluvila

Manažerka Schumachera: Tohle je důvod, proč rodina bude dál mlčet

Michael Schumacher a jeho manažerka Sabine Kehm
Zdroj: Profimedia
Michael Schumacher a jeho manažerka Sabine Kehm

Tři a půl roku uplynulo od nehody Michaela Schumachera. Není snad nutno připomínat, že během sjezdu na lyžích narazil hlavou do skály a zůstal dodnes v umělém spánku. O jeho zdravotním stavu se toho moc neví, rodina totiž pořád mlčí a nepřeje si nic nového zveřejňovat. Schumacherova manažerka Sabine Kehm prozradila, proč tomu nebude ani v budoucnu jinak.

Přihodilo se to 29. prosince 2013, od té doby uplynulo tři a půl roku. V článku níže si můžete přečíst všechny podrobnosti, které se od té doby udály.

 

 

Moc se toho ani nadále neví. Soukromí je pro Schumacherovu rodinu to nejdůležitější. "Michael si velmi pečlivě určil hranici mezi Schumacherem jako veřejnou a soukromou osobou. To vždy akceptovali fanoušci i média. Rozhodnutí chránit jeho privátní sféru před veřejností se zrodilo v jeho zájmu," vysvětlovala médiím manažerka Sabine Kehm.

 

Není se ani čemu divit. To, co manažerka dál vypověděla, je odporné. "Nějaký novinář se oblékl za kněze, jiný se vydával za Michaelova otce," popisovala chování některých žurnalistů, kteří se za každou cenu chtěli dostat ke slavnému pilotovi. "Zaměstnanci nemocnice pak jen těžko odhadovali, kdo je kdo," pokračovala.

 

Manažerka si také moc dobře pamatuje na den, kdy se nehoda stala. "Byla jsem po Vánocích ještě u rodičů. Tam mi volal jeden francouzský novinář, že Michael Schumacher měl prý nehodu, jestli to mohu potvrdit. Odpoledne jsem už věděla, že je situace vážná. A druhý den jsem už byla v nemocnici v Grenoblu," dodala Sabine Kehm.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEČNĚ DOBRÁ ZPRÁVA: Michael Schumacher a jeho rodina se dočkali! Spravedlnost přeci jen existuje

Na Facebooku Schumachera se objevila fotka, která vyvolala spoustu otázek! Je to opravdu tak, jak to vypadá?

lju TN.cz