Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 4. 2018
video problémy na vsi

Plot před velkým vápnem? Tým z přeboru tak aspoň trénuje slalom!

Trénink fotbalistů Civa Trans Rovná
Zdroj: facebook
Trénink fotbalistů Civa Trans Rovná

Fotbalisté týmu Civa Trans Rovná si pomalu zvykají na novinky na jejich tradičním domácím hřišti. Majiteli pozemku totiž došla trpělivost a po nedělním utkání Rovné s Doubravicemi usadil na hřišti před hranicí velkého vápna sloupy.

Fotbalové hřiště v Přešťovicích je tak po zásahu majitele pozemku pro zápasy nepoužitelné. Samotní fotbalisté to ale berou s nadhledem a humorem a tyče chystaného plotu využili v tréninku jako slalomové tyčky.


„Vedení klubu se rozhodlo razantně reagovat na sérii nezpříznivých výsledků našeho A týmu, a protože management klubu moc dobře ví, že pokuty pro hráče by rozhodně nic neřešily, rozhodlo se alespoň (na pevno) instalovat na hrací plochu nejmodernější výkřik tréninkových pomůcek,“ píše se na facebookovém profilu Rovné. Pravda je taková, že v posedním utkání před zasazením sloupů opravdu Civa Trans prohrál před návštěvou 40 diváků 0:4 s Doubravicemi.


A i když post v nadsázce dál pokračuje, je zřejmé, že hřiště v Přešťovicích vidělo zápas okresního přeboru na delší dobu naposledy.


„Věříme, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat a my se tak konečně odrazíme k lepším zítřkům. Děkujeme všem, kteří se na této realizaci podíleli a tím tak udělali z našeho svatostánku nejvíc "kůl" hřiště v okrese (to bez debat) a možná i ve Střední Evropě. Radost hráčů na přiloženém videu je toho jenom důkazem,“ dodává mluvčí fotbalistů z Rovné.
Ti si dosud pronajímali hřiště od obce v Přešťovicích. Nyní ale budou muset hledat nové domácí prostředí.

ram TN.cz