Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 9. 2017
Sociální síť Nestydí se

Lyžařská sexy provokatérka Lisa: Zapózovala úplně nahá! FOTO

Lisa Zimmermann
Zdroj: Profimedia
Lisa Zimmermann

Když se řekne sexy lyžařka, asi si všichni pod tímto spojením vybaví Lindsey Vonnovou. Také ona občas ukáže svým fanouškům více, než většina jejích kolegyň. Jedna lyžařka šla však ještě dál, než Lindsey, protože ukázala úplně všechno. A o koho jde? Jmenuje se Lisa Zimmermann a je jí teprve 21 let.

Až se podíváte na sociální sítě Lisy Zimmermann, narazíte na více fotek, které nejsou tak úplně běžné. Na jedné Lisa vykonává potřebu v lese, na jiné ukazuje, jak má jednu nohu doslova chlupatou a druhou oholenou a to je jen začátek. Teď přidala fotku, kde je úplně nahá, podívejte se níže:

 

Lisa Zimmermann
Zdroj: Instagram Lisa Zimmermann

 

A když byla řeč o dalších kuriozitách na její sociální síti, několik ukázek jsme pro vás připravili v galerii. Máte se opravdu na co těšit.

 

17

GALERIE: Lisa Zimmermann

Zdroj: Profimedia

Lisa Zimmermann

Hodnocení:

 

Lisa Zimmermann je jednadvacetiletá rodačka z německého Norimberka. V roce 2015 vyhrála zlato ve slopestylu na mistrovství světa FIS o dva roky později na X Games v Aspenu brala také zlato. Na olympiádě v Soči startovala jako sedmnáctiletá a ve slopestylu skončila čtrnáctá.

lju TN.cz