Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.12. 2016 14:28
Vánoce 2016 Nekompletní

Lorinka slavila Vánoce bez táty. Sudí Lainka dohlíží jen z nebe!

Lorinka, dcera zesnulého rozhodčího Lainky
Zdroj: facebook
Lorinka, dcera zesnulého rozhodčího Lainky

Během jednoho týdne se jí v životě staly hned dvě zásadní věci. Ta první byla velmi smutná, političce z Brna Kristýně Švarcové zemřel životní přítel Pavel Lainka. Pár dní po jeho pohřbu se narodila dcera Lorinka, která tak svého tatínka nikdy neuvidí a i letošní Vánoce byly už bez něho.

Po zásahu pukem do spánku bojoval rozhodčí Pavel Lainka několik dní v nemocnici o život. Svému zranění však podlehl. Nechal po sobě v té době ještě nenarozenou dceru Lorinku a přítelkyni Kristýnu. Ty tak musely první Vánoce už slavit jen ve dvou.

 

 

Od 10. září jsou na všechno sami, ale mají velkou podporu od svých blízkých i od těch, které ani v životě neviděly. Kristýna Švarcová a její dcera Lorinka přišli o přítele a tatínka Pavla. Ve sbírce se pro ně vybralo přes jeden milion korun.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Vdova po hokejistovi Vašíčkovi (†30) je konečně zamilovaná! Našla si zase hokejistu

OBROVSKÁ TRAGÉDIE: Manželka hokejisty pražské Slavie zemřela při porodu dvojčat! Jak se to mohlo stát?

Blesk.cz TN.cz

Diskuze

25.12. | 15:10 Ukradeny Trotl
-4
Náhlasit nevhodný komentář
V Indii každý den umírají děti na ulicích. Bez rodičů, bez pomoci. V Severní Korei jakby smet. A upřímně litovat nějakého čutálistu? Měl se lépe učit a dnes mohl makat v montovně za "velké" prachy a žít. A jeho baba by se s ním třeba už dávno rezešla. Ale psali by jste o tom?
25.12. | 14:45 hajnej53
4
Náhlasit nevhodný komentář
Smutné, stejně jako ty čepičky na hlavách......