Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.4. 2017 23:46
šipky premier league darts

Liverpoolská aréna povstala: Lewis trefil první devítku v sezóně! VIDEO

Adrian Lewis
Zdroj: YouTube.com

Čekali na to řadu týdnů a v Liverpoolu se fanoušci šipek konečně dočkali. Letošní ročník Premier League viděl první zavření na devět šipek!

To se ale stalo až ve třetím utkání liverpoolského večera. Na úvod se proti sobě postavili Gary Anderson a Dave Chisnall. Druhý jmenovaný šel do utkání z osmého místa s malou šancí probojovat se do finálové čtyřky, to vyhlídky Garyho Andersona byly o poznání lepší, když mu patřila pátá příčka.
 

Jenže zkraje zápasu to byl Chisnall, který mohl být se svými hody spokojenější. Přinesly mu totiž první brejk a vedení 3:1. Jenže jeho hra trpěla nevyrovnaností, v jejím průběhu sice nasázel osm stoosmdesátek, jindy ale zase předváděl nízké náhozy. Naopak Anderson předváděl v následujících lezích spolehlivější a koncentrovanější výkon a výsledkem bylo otočení na 5:3.

Aby těch zvratů ale nebylo málo, pak zase převzal otěže utkání Chisnall a po dalších třech kolech měl jistotu minimálně remízy. A tou duel nakonec i skončil, navzdory tomu, že Chisnall šel ve dvanáctém legu na podání a navíc začal stoosmdesátkou. Takřka neuvěřitelně si ale vylámal zuby na zavírání a dovolil soupeři nejen dohnat propastnou ztrátu, ale nakonec i vyhrát poslední hru a vybojovat nerozhodný výsledek.

msl TN.cz