Aktualizováno 20.9. 2017 16:10
nova sport cesta do wembley

Liverpool končí v Carabao Cupu! Nestačil na Leicester

Leicester - Liverpool

Fotbalisté Liverpoolu nemile překvapili své fanoušky. Po krizi v Premier League přidali další nepříjemný výsledek, v Caravao Cupu prohráli na hřišti Leicesteru 0:2.

Liverpool nastoupil v základní sestavě s hvězdným Philippem Coutinhem a v první půli na hřišti dominoval. Když ale trenér Klopp brazilského tvůrce hry stáhl ze hřiště, nastaly černé chvíle.

Leicester převzal iniciativu a v 65. minutě šel zaslouženě díky Okazakimu do vedení. Pojistku pak ještě přidal čtvrt hodinky před koncem Slimani. Nasazený Liverpool tak končí v soutěži už po jediném utkání.

Wilfried Bony poprvé dostal velký prostor při návratu do Swansea a podílel se na vítězství 2:0 na hřišti Readingu.

Skoro celý zápas včetně prodloužení odehrál za Brighton Jiří Skalák, jeho tým ale nakonec v soutěži končí po prohře 0:1 v Bournemouth. První start po přestupu do Brightonu si připsal i Aleš Matějů, který naskočil na závěrečných 11 minut.