Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.12. 2018 14:40
Fotbal Plzeňský rebel

Limberský si sype popel na hlavu, tohle vzkazuje Tvrdíkovi

David Limberský
Zdroj: Profimedia

David Limberský by se měl naučit nejdříve uvažovat a až poté konat. Vyhnul by se spousta nepříjemnostem, do kterých se zbytečně dostává. A ušetřil by si i hodně omluv. Ta poslední míří Jaroslavu Tvrdíkovi za nařčení z uplácení.

Slavia v posledním zápase podzimu porazila Jablonec 2:0 a velkou zásluhu na tom mělo i video. Nejdříve sudí Berka díky konzultaci s videorozhodčím písknul penaltu ve prospěch sešívaných a poté odvolal gól Jablonce kvůli faulu na brankáře.


David Limberský to nenesl dobře a postěžoval si na instagramu. "Tvrdík je největší mág… Zrušil regulérní gól. Gratuluju, mistr Twitter. Jen rozhazuj dál čínský money. Zdravíme váš věrný tým ČSA,“ napsal v první zprávě.

15

GALERIE: David Limberský se opřel do šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka

Zdroj: Instagram

Hejty Davida Limberského směrem k Jaroslavu Tvrdíkovi

Hodnocení:


Rychle si ale uvědomil, že to není úplně korektní a příspěvek po chvíli smazal. "Pane Tvrdík gratulace, takový gól odvolat, to je majstrštyk. Škoda, že vám to v ČSA tak nešlo. Rozhazovat za cizí, to je bomba, že?,“ zveřejnil po chvíli. I tento příspěvek po chvíli smazal, bylo už ale pozdě.


A tak na řadu přišla omluva. „Omlouvám se za své včerejší vyjádření panu Tvrdíkovi… Bylo zbytečné a hloupé,“ kál se plzeňský obránce. Otázkou je, jestli na to není pozdě a nevyfasuje nějaký trest.

Omluva Davida Limberského
Zdroj: Instagram

 

hp TN.cz