Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.1. 2016 19:42
kauza bouračka v opilosti

Limberský se soudu vyhne! Státní zástupce uvěřil jeho slibům!

Zdroj: TV Nova

Kauza kolem bouračky v opilosti fotbalového reprezentanta Davida Limberského je u konce. Trestní stíhání plzeňského obránce totiž bylo podle Aktuálně.cz podmínečně zastaveno. Limberský totiž zaplatil škodu, kterou loni v září na pražském Smíchově způsobil , a zároveň se zavázal, že nebude rok řídit.

"Pan Limberský uhradil škodu poškozeným, kteří se připojili k trestnímu řízení, a také se zavázal, že po dobu dvanácti měsíců od nabytí právní moci uvedeného rozhodnutí nebude řídit motorová vozidla," potvrdila Aktuálně.cz náměstkyně obvodního státního zástupce pro Prahu 2 Táňa Dočekalová.


Zdroj: TV Nova


Limberskému byla stanovena zkušební doba v trvání čtyř let. "Pokud by tento závazek porušil, dopustil by se přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a byl by opětovně trestně stíhán," doplnila Dočekalová. Jakou škodu musel zaplatit, ale žalobci neuvedli.


Dvaatřicetiletý obránce havaroval pod vlivem alkoholu se svým bentley v noci na 10. září, když se svým bentley narazil do zídky plotu. Z místa nehody se pokusil neúspěšně utéct , v krvi měl 1,24 promile alkoholu.
 


Za čin se posléze omluvil, vše ale o pár dní později na sebe strhnul další vlnu kritiky po nevhodné gólově oslavě, kdy napodoboval řízení volantem.


Zdroj: TV Nova


Tresty na sebe nenechaly dlouho čekat. Vedení Plzně svému zkušenému hráči napařilo téměř milionovou pokutu a sebralo mu kapitánskou pásku. Posléze nebyl nominován do dvou reprezentačních zápasů v kvalifikaci o postup na EURO do Francie.
 

pha TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.1. | 12:52 allanaldik
14
dalsi prasarna od soudu, vic jak 1promile je trestny cin ouha ono to tak neni ...
5.1. | 12:51 Jan Jurečka
1
A tak vážení spoluobčané vidíte, jak funguje v praxi naše justice. VIP ...
5.1. | 12:51 Jan Jurečka
1
Náhlasit nevhodný komentář
A tak vážení spoluobčané vidíte, jak funguje v praxi naše justice. VIP kriminální činy jsou s přehledem tolerovány. Kolik to asi bude stát? Vážená justice, jen pokračujte v podobných prasárnách a nedivte se, kam "naženete" voliče...a oni vám to v příhodný čas připomenou. Žádný strom, ...
4.1. | 19:56 Petr Lukášek
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jaké omluvy proboha, do Prčic kde to žijeme čutálista si to zaplatí a stačí omluva???????????????,Každý druhý by dostal minimálně podmínku a dva roky zákaz řízení a ještě peněžitý trest .
4.1. | 19:33 borovicek1
2
Náhlasit nevhodný komentář
u nás se dá koupit všechno.chudák by dostal 5 let
4.1. | 16:58 koxkum
3
Náhlasit nevhodný komentář
Soudnictví a spravedlnost je v tomto banánistánu jedna velká fraška s velmi dobře placenými kašpary na scéně.Tudíž nějaký pořádek je v nedohlednu.
4.1. | 16:21 lada48
4
Náhlasit nevhodný komentář
Justici bylo učiněno zadost. A co spravedlnost? O tu přece nejde. Dokud ten nagelovaný cocot někoho nezabije tak bude stále beztrestný. Ostatně, takových je v naší společnosti až příliš mnoho.
4.1. | 13:52 tata406
3
Náhlasit nevhodný komentář
Tu dělate udivený.... Ste snad čekali něco jineho??
4.1. | 13:26 pichav
3
Náhlasit nevhodný komentář
UZ ABY VSEMOHOUCI TYHLE ZBYTECNY LIDI POSLAL KOPAT DO DOLU !!!!! UHLI A URAN CEKA A NEMUZE SE DOCKAT !!!! NEZ BY TU SPINU PO SICHTE SMYL TAK BY NEMEL CAS ANI USEDNOUT DO SVEHO CISTOUCKEHO AUTICKA !!!! HVADO !!!
4.1. | 13:22 Vilém Novák
7
Náhlasit nevhodný komentář
Spíš uvěřil hromádce bankovek, nebo ne?
4.1. | 13:17 reypal
5
Náhlasit nevhodný komentář
Co asi stála ta "důvěra " v trotla?
4.1. | 12:52 allanaldik
14
Náhlasit nevhodný komentář
dalsi prasarna od soudu, vic jak 1promile je trestny cin ouha ono to tak neni staci byt kopalistou a trestny cin neni. snad se bude nekdy soudce smat az mu ozralej kopacka prejede nekoho z rodiny. budis mu to prano.