Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.5. 2016 18:51
fotbalový hříšník boural opilý

Limberskému zmírnili trest. Řidičák dostane o tři roky dřív!

Zdroj: TV Nova

Loni v září sedl opilý za volant a boural. Z místa nehody na pražském Smíchově se snažil utéct, ale policisté ho dopadli. Tehdy naštěstí nebyl nikdo poblíž, proto odnesl nerozvážnost fotbalisty Davida Limberského pouze sloup a kus zídky. Reprezentační obránce měl být čtyři roky bez řidičského průkazu, teď ale vyšlo najevo, že papíry dostane už příští rok.

Od Limberského to byla minulý rok v září pořádná hloupost. Místo toho, aby se nechal po pijatice odvést taxíkem, raději sedl za volant svého luxusního bentley. Jeho jízda ale skončila velmi brzy. Na křižovatce na pražském Smíchově totiž naboural. Přímo před zraky policejní hlídky.Z místa nehody se snažil utéct, ale byl to marný pokus. Policisté ho zastavili a následně zjistili, že měl v krvi 1,24 promile alkoholu. Krátce po nehodě se postaral o další pořádnou kontroverzi. V ligovém utkání oslavil vstřelený gól imaginárním volantem, za což v Plzni přišel o kapitánskou pásku a od vedení klubu dostal milionovou pokutu.Státního zástupce ale dokázal Limberský obměkčit. Dvaatřicetiletému fotbalistovi hrozily až tři roky vězení, ale poté, co se kál, že vzniklou škodu uhradí a rok nesedne za volant, mu byla vyměřena čtyřletá zkušební lhůta.I ta se ale 32letému fotbalistovi a jeho advokátovi zdála moc. Proto podali proti tomuto rozhodnutí stížnost. A uspěli. Advokát argumentoval tím, že podle současných zákonů by Limberský nemohl požádat o vrácení řidičského průkazu dříve než po vypršení zkušební lhůty.Výsledkem je tedy fakt, že státní zastupitelství dalo Limberskému novou zkušební dobu v délce jednoho roku. Pokud tedy hříšník z Plzně nikterak neporuší zákon, řidičák dostane příští rok v dubnu.

pha TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.5. | 12:23 ronald351
17
Pekné se to podmazalo .... no ja se divim že se mu neomluvili za tak přisní ...
6.6. | 11:57 ppadys
0
je to výsměch všem slušným lidem.
6.6. | 11:57 ppadys
0
Náhlasit nevhodný komentář
je to výsměch všem slušným lidem.
12.5. | 16:56 Milena Krejčová
4
Náhlasit nevhodný komentář
Je to prostě id!!!!!!!!!!!! Naše soudy a státní zástupce mu šli na ruku.Kolik zaplatil?A to ho ještě vezme Vrba na mistrovství,já bych ho hnala svinským krokem a ne na mistrovství.
11.5. | 17:20 reypal
2
Náhlasit nevhodný komentář
To nebyla hloupost.Co ten "inteligent" udělá je provokace.Ten je "tupej" od pohledu.A díky tomu bude kopálista nebezpečný za rok,za dva .....Ten to má nadosmrti.
11.5. | 16:38 tonny44
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak snad to hovvaddo někoho nezabije, až mu vrátí noty, protože jezdit vožralej bude zřejmě dál, když mu tohle tak hladce prošlo. Pokud by ale někoho zabil, měl by nést odpovědnost i ten státní zástupce, který mu teď šel na ruku...
11.5. | 16:36 tonny44
6
Náhlasit nevhodný komentář
Tak i státní zastupitelství asi bere...To už je teda ale úplně v řiti. Šmejd jeden jede zlitej, chce utéct, ještě si z toho dělá prddelky na hřišti a ty jelita ze zastupitelství mu jdou na ruku??? K zblití...
11.5. | 16:25 Oldřich Procházka
3
Náhlasit nevhodný komentář
největší p...s ligy!!!
11.5. | 15:08 Rostislav Kocourek
7
Náhlasit nevhodný komentář
Já bych mu dal řidičák , ???? Tak akorát pendrekem do hlavy !!!
11.5. | 12:23 ronald351
17
Náhlasit nevhodný komentář
Pekné se to podmazalo .... no ja se divim že se mu neomluvili za tak přisní trest , banda zkorumpovaná je to k zbliti