Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.8. 2017 18:23
sázky the money fight

Lidé začali sázet na McGregora! Možná i kvůli videu, které uniklo

Conor McGregor
Zdroj: Twitter
Conor McGregor

Souboj snů se blíží, chybí do něj jen jeden týden. A i proto začínají mít práci bookmakeři, kteří nabírají na duel Floyda Mayweathera a Conora McGregora sázky. A světe div se! Lidé začínají věřit irskému bojovníkovi ze světa MMA!

McGregor podle mnohých nemá mít v ringu šanci. Přece jen pro svůj způsob boje vždy potřeboval i nohy. Jenže teď to bude jen o pěstech. Však i legendární Mike Tyson prohlásil, že Floyd Mayweather svého rivala zabije...


Jenže kursy na McGregora klesají a pokud se sází, tak většinou na vítězství irského borce.


Na Mayweathera je se aktuální kurs pohybuje 1,3:1, což není až tak lákavé. Naopak kursy u Conora klesly z původních 6:1 o jednu třetinu. To znamená, že když McGregor vyhraje, tak stále inkasujete za vsazenou tisícovku čtyři tisíce.


Možná za to může i Conorův konflikt se sparingpartnerem Paulem Malignaggim. Do světa totiž uniklo video, na kterém poslal McGregor svého tréninkového partnera k zemi. Poté jejich spolupráce skončila. Svět už ale ví, že i McGregor umí rozdat ránu...

 

Zápas století, jak ho často fanoušci nazývají, tedy boxerský souboj boxera Mayweathera a krále UFC McGregora, se uskuteční v neděli 27. srpna v americkém Las Vegas a díky stanici Nova Sport 1 a Voyo můžete tento velkolepý zápas sledovat také! Galavečer začíná v 1 hodinu ráno a hlavní zápas by měl přijít na řadu okolo 5:30.

 

ram TN.cz