Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.3. 2017 17:41
Florbal Česká extraliga

Letošní florbalová sezona vrcholí, ta příští nabídne tyhle změny!

Florbal
Zdroj: Profimedia

Florbalová sezona ještě není u konce, ale už se hodně nahlas mluví o té příští. Čekají se totiž velké změny a navíc se o titulu mistrů světa opět bude rozhodovat v Praze.

Už za necelé tři týdny se koná superfinále, očekávaný souboj na jeden vítězný zápas proběhne v pražské O2 areně a florbal si opět užije fantastickou kulisu plné arény.Jenže plány spřádají i jiné týmy, právě vrcholí boj o postup do elitní společnosti, Tipsport superliga se bude rozšiřovat na 14 týmů a hodně nahlas se mluví o postupu třeba ve Znojmě, Ústí nebo České Lípě.A vypadá to, že česká nejvyšší soutěž bude o poznání kvalitnější, ze zahraničí se do ní vrací reprezentanti Michal Podhráský nebo Ondřej Mikeš. Ostravské FBC se už dohodlo na angažmá s Martinem Ostřanským. A vše bude sledovat i nový kouč čeké reprezentace Petri Kettunen. Ano, národní tým převzal muž, který s Finskem vyhrál poslední světový šampionát.

 Český florbal prostě chce to nejlepší. Pořádné florbalové menu s českou účastí ale nabízí i NOVA Sport. Nejlepší soutěž světa, švédská SUperligan má před sebou rozhodující zápasy a září hlavně Matěj Jendrišák.

 

Sedmý zápas série Mullsjo Linköping můžete sledovat na už zítra od 18:55.

 

ram TN.cz