Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 4. 2017
UFC Bojová noc

Lekce slušnosti: Swanson plánuje McGregorova parťáka zkrotit!

Cub Swanson
Zdroj: Profimedia
Cub Swanson

Artem Lobov před časem udělal velkou chybu, když se přes Twitter navezl do Cuba Swansona, patřícího mezi elitu pérové váhy. Ten se tentokrát doslova vykašlal na postavení a vzal zápas s Artemem, aby mu dal životní lekci. Tím vznikl základní zápas pro zítřejší galavečer, kde se představí i další zajímavá jména.

Pokud jste denně ve společnosti Conora McGregora, tak se zajisté můžete ledasco naučit, ať už to dobré nebo ne. Posouvání svých schopností v oktagonu se určitě hodí, ale Artem se rychle naučil i McGregorovu hru se slovy. Přes Twitter a v rozhovorech se nebojí urážet ta největší jména v tomto sportu, ale jak se říká, pohár trpělivosti jednou přeteče. Tím, kdo se rozhodl vzít věci do svých rukou, je Cub Swanson, který se za klávesnicí rozhodně neskrývá a rád za sebe nechá mluvit své pěsti.

 


Podle Cuba dokonce Artem do UFC nepatří a nebýt jeho kamaráda z Irska, tak ho v této organizaci vůbec nevidíme. S tím rozhodně Artem nesouhlasí a vnímá tento zápas jako velkou šanci, jak dokázat, že dennodenní tahanice s Conorem z něj udělaly elitního zápasníka, kterého může jen málokdo překvapit.

 

 

V očích fanoušků bude ale velkým favoritem Cub Swanson, což dokazují četné reakce na sociálních sítích, kde je Artem často terčem posměšku za své silné řeči. Po zápase roku s Doo Ho Choiem se pozice Cuba v elitě jen upevnila, zatímco Artem s jeho divokým stylem stále čeká na svůj velký moment.

 


O zábavu se pokusí postarat i Diego Sanchez. Nestárnoucí legenda Albuquerque to v UFC táhne již dvanáctým rokem a rukavice ještě pověsit nehodlá. K pomyslnému konci měl ale blízko jeho soupeř Al Iaquinta, který po sérii zranění a těžké finanční situaci zvažoval konec zápasnické kariéry. Nejtěžší období však překonal a po dvou letech se vrací do akce všem připomenout, proč i přes tak dlouho pauzu je stále ve světové top 15.


V akci uvidíme i další velká jména jakou jsou Joe Lauzon, Jon Dodson nebo Jake Ellenberger. Galavečer začíná jako obvykle zítra ve 4:00 na stanici NOVA Sport2.
 

Lukáš Zduba TN.cz
Reklama

 

Reklama