Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.3. 2018 19:16
Tvrdý trénink Stále nemá dost!

To musíte vidět! Ledecká už trénuje další sport! VIDEO

Zdroj: facebook

Tenisové hvězdy jako Caroline Wozniacká, Karolína Plíšková nebo Petra Kvitová se už možná třesou strachy! Superstar nedávné olympiády Ester Ledecká totiž na sociálních sítích zveřejnila video, v němž vskutku originálním způsobem trénuje právě jejich milovaný sport!

Ledecká se na Hrách v jihokorejském Pchjongčchangu stala vůbec první ženou historie, která na olympiádě získala zlatou medaili ve dvou různých sportech.

Kromě své královské disciplíny (paralelního slalomu na snowboardu) šokovala celý svět i vítězstvím v superobřím slalomu na lyžích a jak se zdá, tak pořád nemá dost!

Od jejího životního úspěchu ještě neuplynulo ani 14 dní a Ledecká si už začíná brousit zuby na dobytí Olympu v dalším  těžkém sportu, který navíc nemá se zimou nic společného. Jedná se totiž o squash!
 


Aspoň dle vtipného videa na Facebooku, kde se dvaadvacetiletá rodačka z Prahy prohání s raketou v ruce a z voleje naprosto suverénně odpaluje jednu sněhovou kouli za druhou.

Navíc nabalená v kombinéze s helmou a nazutá do těžkých lyžáků, přičemž opomenout nesmíme ani na její tradiční talisman, tedy lyžařské brýle.

Kvitová a spol. se tak zřejmě mají na co těšit...

fre TN.cz