Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.3. 2018 16:38
olympijská hvězda to je luxus

Ledecká si létá jako Ronaldo! Takhle vypadá letoun uvnitř. FOTO

Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia

Ester Ledecká se díky dvěma zlatým medailím z olympiády stala sportovní megahvězdou světového formátu. Během minulého víkendu ale musela stihnout jak snowboard ve Švýcarsku, tak přesun do Švédska a proto jí její tým zajistil soukromý letoun!

Ester měla pořádně nabitý program. V sobotu dopoledne si ve švýcarském Scuolu dojela pro Křišťálový glóbus a už další den se přesouvala do švédského Aare na finále Světového poháru na lyžích.


 

„Proto jsme s Ester a trenérem Tomášem Bankem řešili, jak ji tam dostat, aby si už v neděli mohla zajezdit na lyžích,“ prozradil manažer Ledecké Viktor Valta pro Blesk.cz.

 

 

Aby se přesun Ledecké co nejvíce urychlil a hlavně ji nestál moc sil, čekalo ji s týmem soukromé letadlo, které je přeneslo do Östersundu.

 

A že to byl opravdový luxus, jaký si dopřávají například i fotbalové hvězdy jako Ronaldo, či Neymar se můžete podívat v galerii.

 

15

GALERIE: Ester Ledecká a soukromé letadlo, kterým létá

Zdroj: Twitter

Soukromé letadlo

Hodnocení:

 

Samozřejmě to nebylo zadarmo. Takový let pak přijde na zhruba 400 tisíc korun, prozradil ještě manažer Valta. Důležité však podle něj je hlavně to, že Ester ušetří čas, který může věnovat tréninku.

mm TN.cz