Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 11. 2017
atletika láska ze stadionu

Milostná cesta Denisy Rosolové od výškaře, tenisty až k Helceletovi

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
Zdroj: Profimedia

Česká atletika momentálně žije milostným příběhem, jako z amerického filmu. Desetibojař Adam Sebastian Helcelet požádal o ruku čtvrtkařku Denisu Rosolovou a udělal to doslova před celým národem. Kdy se ale vlastně "Barbie" a "Ken" české atletiky dali dohromady?

Denisa Rosolová rozená Sčerbová. Nejěkou tu milostnou eskapádu má už ve svém životě za sebou a tak je čas na malou rekapitulaci. S kým byla, než poznala svého snoubence a budoucího manžela Adama Sebastiana Helceleta?

Denisa Rosolová a Jaroslav Bába
Zdroj: Profimedia Jaroslav Bába a Denisa Sčerbová. Rok 2004.

První vážnější vztah měla v roce 2004 s výškařem Jaroslavem Bábou, tehdy ještě s příjmením Sčerbová. Láska jako trám však vydržela jen do roku 2007, než si oba atleti řekli sbohem.
 

Po roce hned svatba!

Denisa dlouho sama nezůstala a co víc, po roční známosti se v roce 2008 provdala za českého tenistu Lukáše Rosola.

Lukáš Rosol
Zdroj: Profimedia

Jenže kariéra profesionálního tenisty a nadějné čtvrtkařky byla samé cestování a podle jejich vlastních slov na sebe manželé mnoho času neměli. Uplynuly tři roky a na jaře roku 2011 se rozvedli.

 

Raketu vyměnila za atletický stadion

Mezitím se v českých atletických kruzích začalo hodně diskutovat o talentovaném vícebojaři, který by v budoucnu měl napodobit naše desetibojařské legendy Tomáše Dvořáka nebo Romana Šebrleho.

Adam Sebastian Helcelet
Zdroj: Profimedia Adam Sebastian Helcelet v roce 2012.

Řeč byla pochopitelně o Adamu Sebastianu Helceletovi, urostlý rodák z Turnova udivoval svými výsledky, ale hlavně charismatickým pohledem. Netrvalo to moc dlouho a v roce na přelomu roku 2014-2015 se už šuškalo, že právě Helcelet a Rosolový tvoří nový atletický pár!

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
Zdroj: Instagram Adam si Denisu hýčká...

Denisa se tak po tenistovi vrátila zpět k atletovi a jejich láska dostala díky sociálním sítím nový rozměr. Česko si tuhle dvojici okamžitě zamilovalo, zvlášť jejich fotky ze soukromí.

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
Zdroj: Profimedia

Příběh, jako z amerického filmu podtrhl šestadvacetiletý desetibojař v sobotu, když během vyhlášení ankety Atleta roku požádal Denisu o ruku.

mm TN.cz