Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.6. 2018 12:54
vyšetřování smutná historie

Kvitovou prý napadl fotbalista. A též muž, který přepadával babičky

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia

Muž, který pořezal Petru Kvitovou, zřejmě v minulosti přepadával babičky a v době přepadení známé tenistky měl ještě sedět za mřížemi. Jenže byl podmínečně propuštěn. Informuje o tom web iDnes.

Podle reportáže byl útočník z prostějovského bytu aktérem několika loupežných přepadení z let 2008 – 2010, kdy společně s kumpány okrádal babičky. Nejstarší oběti mělo být i 90 let! V roce 2012 byl odsouzen na 7,5 roku do vězení. Jenže po polovině trestu byl za dobré chování podmínečně propuštěn.


Zřejmě si ale brzy vzpomněl na své předchozí „povolání“ a to, jak si vydělával peníze. V prosinci 2016 už zvonil na dveře prostějovského bytu, když mu otevřela Petra Kvitová.


Zatímco na stařenky si troufal v kukle, nebo se vydával za montéra střešních oken, u známé tenistky se zastavil jen v čepici a vydával se za revizního technika kotlů. Petra Kvitová po souboji s lupičem utrpěla řezné rány na své levé ruce.


Když Petra Kvitová poprvé muže identifikovala, do éteru se dostala informace o tom, že známému recidivistovi je 54 let a jde o narkomana z olomoucké drogové scény.

Petra Kvitová
Zdroj: ČTK

Vývoj ale ukázal trochu jiná data. Podezřelý muž je možná až o 20 let mladší a zřejmě velmi šikovný fotbalista. Proč vznikly rozpory při identifikaci, zatím nikdo neobjasnil.


Pokud se prokáže vina již v minulosti odsouzeného útočníka, hrozí mu až dvanáctiletý trest odnětí svobody a to zřejmě bez nároku na podmínečné propuštění.

Petra Kvitová
Zdroj: TN.cz Petra Kvitová

Petra Kvitová se v současné době připravuje na start Wimbledonu. Zápasy z nejslavnějšího tenisového klání na světě budete moci sledovat i na NOVA Sport.

ram TN.cz