Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 3. 2017
Tenis Rekonvalescence

Kvitová zase ukázala poraněnou ruku. Vypadá to mnohem lépe!

Petra Kvitová
Zdroj: Instagram

Tenisová bojovnice Petra Kvitová dělá všechno pro to, aby byla zase brzy zpátky. Stále se však ještě zotavuje z prosincového přepadení, při kterém ji neznámý pachatel napadl nožem v prostějovském bytě. Kvitová pak musel podstoupit operaci šlach na levé ruce, ale už vypadá všechno mnohem lépe.

Žádná ortéza, žádná bandáž. To dokazuje fotka Kvitové z Kanárských ostrovů, kde momentálně trénuje. Na snímku navíc září po boku německého oštěpaře Thomase Röhlera a triatlonisty Andrease Raelerta pořádným úsměvem.

 


Nezapomínají na ní ani soupeřky a pořadatelé tenisových turnajů. V Indian Wells, kde ženy hrají příští týden, je obrovský plachtový banner, na kterém je fotka Kvitové s nápisem: "Udrav se, Petro," na podporu české tenistky. Kráska Genie Bouchardová z Kanady si tento banner vyfotila, vyvěsila na sociální síť a napsala k ní: "Moc milé".

 


Genie Bouchardová
Zdroj: Twitter

 


Kdy se Petra Kvitová na kurt zase vrátí, to je stále nezodpovězená otázka. Rekonvalescenci prodlužuje také to, že měla poraněnou ruku, ve které drží raketu. Naštěstí to vypadá, že léčba probíhá dobře a podle plánu. Všichni Petře jistě přejeme, aby byla zpátky co nejdříve!

 

lju TN.cz